Psí články

Elektronické výcvikové obojky pro psy

Potřebujete rychlé, efektivní a levné řešení pro výcvik Vašeho psa? Ruší štěkot Vašeho psa sousedy? Nereaguje Váš pes na příkazy a dělá si, co se mu zlíbí? Pokud si na všechny tyto otázky odpovíte „ano“, pak je tu pro Vás jednoduché řešení. Ke snadnému výcviku psa jsou ideální elektronické výcvikové obojky. V tomto článku odpovídáme na nejběžnější dotazy týkající se použití elektronických výcvikových obojků.

Psi a čokoláda

Čokoláda

Čokoláda je u lidí velmi oblíbená a však u psů může způsobit smrt. Psi jsou citliví na druh chemické látky zvané methylxantiny. Kofein a teobromin jsou členy této třídy. Psi prostě nemůžou metabolizovat a vylučovat methylxantiny stejně účinně jako lidé. Trávení těchto látek v lidském těle je v řádu 2 až 3 hodiny, u psů je to více než 18 hodin.

Je vysávání psích chlupů stále problém? Není!

Robotický vysavač na psí chlupyProč jsou robotické vysavače s označením PET vhodné na vysávání chlupů mnohem více než běžné klasické i robotické vysavače? Psí a jiné zvířecí chlupy se od prachu a běžných nečistot liší. Proto bylo nutné vysavače řady PET navrhnout tak, aby dokázaly z podlahy chlupy odstranit, a samozřejmě zvládat i další nečistoty.

Čím ochladit psa?

Chladící podložka pro psaLéto je tu a s ním i vysoké letní teploty, které však nepřidělávají vrásky pouze lidem. Vedra trápí i naše domácí mazlíčky – ale zkuste se na trhu poohlédnout po něčem, co by ulevilo horkem znaveným psům! Naštěstí firma Aquacoolkeeper vede v patrnosti i „zvířecí zákazníky“. V sortimentu se tak objevila produktová řada výrobků pro koně a psy.

Socializace psa

Socializace psaJe proces kdy se jedinec začleňuje do společnosti. U psů to znamená, že se štěně seznamuje s různými situacemi, okolním ruchem jinými zvířaty atd...
Když je pes ještě štěně, věnujeme této části velkou pozornost, protože během prvních měsíců života vnímá svoje okolí jinak než v průběhu života.

Pravidelné zásilky chovatelských potřeb

Pravidelné zásilky chovatelských potřebJedná se o čerstvou novinku na českém trhu, pro inspiraci si však její tvůrci z týmu Pesklub.cz došli za oceán, kde už podobné podnikání na internetu slaví úspěch. U nás jsou zatím jediní, i proto se jedná o vskutku zajímavou novinku, která skýtá velký potenciál. Díky přibývajícím zákazníkům se navíc stále zdokonaluje v reakci na jejich podněty. Čím dál víc majitelů domácích zvířat se totiž ujišťuje o tom, jaké výhody může unikátní služba poskytnout.

Psí aktivity

FrisbeeExistuje obrovská škála nejrůznějších psích aktivit. Ať už jde o výstavy, pobyt na "cvičáku" nebo jen venčení a hry v městském parku nebo na naší zahradě. Se psem po boku si můžeme opravdu dobře zasportovat a spolu se svým čtyřnohým kamarádem si pořádně zlepšit fyzickou kondici.

Základní výcvik psa

Yorkšírský teriérMezi základní výcvik psa se řadí kromě slušného chování a respektu vůči svým dvounohým přátelům i několik povelů, které musí dospělý pes bez problémů zvládat. A začít už musíme opravdu od malého štěněte, ideálně už od tří měsíců věku. Jinými slovy tedy hned poté, co si štěňátko přivedeme domů, protože takto staré štěně je plně socializované a může se úplně obejít bez péče matky.

Kosmetické přípravky pro psy

Koupání psaPéči o svého čtyřnohého miláčka věnuje zaslouženou pozornost nejeden majitel psa. Kromě správného krmení, pravidelných očkování a dalších nutných náležitostí je nezbytné se správně starat také o psí srst. A protože je nevhodné používat pro tyto účely šampony určené pro lidi, existují firmy vyrábějící specializované kosmetické přípravky přímo pro psy.

Fotosoutěž domácích mazlíčků

Mazlíček rokuDlouhodobá fotosoutěž, v níž vyhrají ti nejkrásnější, nejvtipnější, nejlíbeznější – prostě nejlepší. Ať už máte doma kočku nebo psa, nastala ta pravá chvíle vybrat ve fotoalbu ten nejlepší kousek a začít soutěžit o zajímavé ceny, mezi kterými nechybí například moderní elektronika, elegantní oblečení nebo dobrůtky pro Vašeho mazlíčka, které poslouží jako odměna za prvotřídní pózování.

« 15 6 7 8 9 10 11 »