Psí články

Špičková psí krmiva z USA – která jsou ta nejlepší?

Taste of the wildKe krmení našich čtyřnohých společníků lze přistoupit různými způsoby. Můžeme zvolit metodu BARF založenou na krmení čerstvou syrovou stravou anebo sáhnout po komerčních krmivech. Nejméně vhodnou cestou je pak míchání obou předešlých. Pro ty, kteří chtějí ušetřit čas a pejska na stravě neošidit, jsou k dispozici špičková psí krmiva z USA.

Jaké pamlsky jsou pro psa vhodné a které ne?

Psí pamlskyKaždý správný chovatel psů by měl znát základní pravidla o pamlscích, ale ne vždy je tomu tak. Co asi každý ví je to, že pamlsek by měl být pro psa spíše odměnou. Pamlsek mu můžeme dát např. za dobře vykonaný výcvik, dobře odvedenou práci, že prostě udělal něco, co by si měl zapamatovat. Pes si tak lépe zapamatuje, co je správné a co ne. Pamlsek by jste si také neměli plést s doplňkem stravy.

Jak zvolit správné krmivo pro psy

Psí granuleStejně, jako dbáte na to, co jíte sami, byste měli věnovat čas také pečlivému výběru krmení pro vašeho psa. Ne všechny granule mohou být prospěšné. Každý druh je určen pro jiné plemeno. Nejlepší granule pro psy se širokým výběrem sortimentu najdete na eshopu www.pytelgranuli.cz.

Elektronické výcvikové obojky pro psy

Potřebujete rychlé, efektivní a levné řešení pro výcvik Vašeho psa? Ruší štěkot Vašeho psa sousedy? Nereaguje Váš pes na příkazy a dělá si, co se mu zlíbí? Pokud si na všechny tyto otázky odpovíte „ano“, pak je tu pro Vás jednoduché řešení. Ke snadnému výcviku psa jsou ideální elektronické výcvikové obojky. V tomto článku odpovídáme na nejběžnější dotazy týkající se použití elektronických výcvikových obojků.

Psi a čokoláda

Čokoláda

Čokoláda je u lidí velmi oblíbená a však u psů může způsobit smrt. Psi jsou citliví na druh chemické látky zvané methylxantiny. Kofein a teobromin jsou členy této třídy. Psi prostě nemůžou metabolizovat a vylučovat methylxantiny stejně účinně jako lidé. Trávení těchto látek v lidském těle je v řádu 2 až 3 hodiny, u psů je to více než 18 hodin.

Je vysávání psích chlupů stále problém? Není!

Robotický vysavač na psí chlupyProč jsou robotické vysavače s označením PET vhodné na vysávání chlupů mnohem více než běžné klasické i robotické vysavače? Psí a jiné zvířecí chlupy se od prachu a běžných nečistot liší. Proto bylo nutné vysavače řady PET navrhnout tak, aby dokázaly z podlahy chlupy odstranit, a samozřejmě zvládat i další nečistoty.

Čím ochladit psa?

Chladící podložka pro psaLéto je tu a s ním i vysoké letní teploty, které však nepřidělávají vrásky pouze lidem. Vedra trápí i naše domácí mazlíčky – ale zkuste se na trhu poohlédnout po něčem, co by ulevilo horkem znaveným psům! Naštěstí firma Aquacoolkeeper vede v patrnosti i „zvířecí zákazníky“. V sortimentu se tak objevila produktová řada výrobků pro koně a psy.

Socializace psa

Socializace psaJe proces kdy se jedinec začleňuje do společnosti. U psů to znamená, že se štěně seznamuje s různými situacemi, okolním ruchem jinými zvířaty atd...
Když je pes ještě štěně, věnujeme této části velkou pozornost, protože během prvních měsíců života vnímá svoje okolí jinak než v průběhu života.

Pravidelné zásilky chovatelských potřeb

Pravidelné zásilky chovatelských potřebJedná se o čerstvou novinku na českém trhu, pro inspiraci si však její tvůrci z týmu Pesklub.cz došli za oceán, kde už podobné podnikání na internetu slaví úspěch. U nás jsou zatím jediní, i proto se jedná o vskutku zajímavou novinku, která skýtá velký potenciál. Díky přibývajícím zákazníkům se navíc stále zdokonaluje v reakci na jejich podněty. Čím dál víc majitelů domácích zvířat se totiž ujišťuje o tom, jaké výhody může unikátní služba poskytnout.

Psí aktivity

FrisbeeExistuje obrovská škála nejrůznějších psích aktivit. Ať už jde o výstavy, pobyt na "cvičáku" nebo jen venčení a hry v městském parku nebo na naší zahradě. Se psem po boku si můžeme opravdu dobře zasportovat a spolu se svým čtyřnohým kamarádem si pořádně zlepšit fyzickou kondici.

« 15 6 7 8 9 10 11 12 »