Psí útulky

Psí útulek Mokrá-Horákov

Klub ochránců zvířat

  • Země: Česká Republika
  • Region: Jihomoravský kraj
  • Okres: Brno-venkov
  • Město/obec: Mokrá-Horákov
  • Adresa: Mokrá

Jednou ze základních forem Vaší pomoci je finanční podpora naší práce. Z vybraných pěněz je v první řadě hrazena veškerá veterinární odborná péče o naše svěřence, jedná se zejména o léky (anestetika, antibiotika, infúze, antiparazitika, vakcíny atd) a materiál, zejména osteosyntetický. Dále hradíme krmivo a další potřebné pomůcky, potřeby a nutnosti, které vyžaduje každodenní péče o naše svěřence.


Díky Vašim darům jsme schopni se o naše svěřence odborně postarat a zajistit jim jízdenku na nový a doufáme že lepší život.  


Takže pokud chcete přispět a pomoci, pošlete na náš transparentní účet 257 847 5001/5500 jakoukoliv finanční částku.
Pohyby na našem účtu můžete vidět na http://www.rb.cz/firemni-finance/transparentni-ucty/?tr_acc=vypis&account_number=2578475001.


V případě, že by jste rádi financovali jednotlivé naše svěřence či aktivity, je tu i tato možnost. Svěřence, kteří jsou dlouho v útulcích či v depozitech zařazujeme do VIRTUÁLNÍ ADOPCE. Dále máme dlouhodově vypsaný program KASTRACÍ. A sem tam zahájíme finančí sbírku na podporu jak zvířat v nouzi, tak problémů, které řešíme. Vždy vše najdete na našich webových stránkách.