Psí útulky

Psí útulek Třebíč

Liga na ochranu zvířat Třebíč

  • Země: Česká Republika
  • Region: Vysočina
  • Okres: Třebíč
  • Město/obec: Třebíč
  • Adresa: Nad Zámkem 5

Podpořte nás     


Největší pomocí, jakou nám můžete poskytnout, je pochopitelně zajištění láskyplného domova pro pejska či kočičku, kteří neměli štěstí na svého majitele. K tomu je třeba předem pečlivě zvážit všechna pro a proti tak, aby bylo o zvířátko opravdu skvěle postaráno a aby se již nikdy nedostalo do špatných rukou. Ne všichni mohou tuto pomoc poskytnout, proto uvádíme výčet dalších potřeb našeho útulku:    • konzervy, kapsičky, granule, piškoty, rýže, vločky apod. pro přípravu jídel

  • stelivo pro kočky (kočkolit)

  • staré deky, matrace, peřiny, větší kusy látek, povlečení, ručníky, prostěradla, hadrové pleny i kousky látek na čištění (čisté, vyprané)

  • desinfekční prostředky, saponáty, smetáky, lopatky, kbelíky a další potřeby pro úklid

  • igelitové pytle, podložky, tašky na odpad, větší kusy igelitů apod.


Uvítáme také jakoukoli finanční pomoc na nákup kvalitnějšího masa, veterinární péči apod. Finanční dary můžete složit na transparentní účet u Fio banky č. 2700097404/2010 (k nahlédnutí zde) nebo přímo v útulku. Jako protiváhu nabízíme možnost zaslání darovací smlouvy pro odpočet hodnoty daru od daňové povinnosti (firmy). Vybraného pejska či kočičku můžete také podpořit virtuální adopcí. O jeho (jejím) stavu a zdraví pak budete pravidelně informováni.


VIRTUÁLNÍ ADOPCE


Pokud si z nejrůznějších důvodů nemůžete osvojit psa či kočičku z útulku, ale rádi byste některému z našich svěřenců pomohli, je tu právě pro Vás projekt Virtuální adopce. Do tohoto projektu začleňujeme psy a kočky, u kterých je šance na umístění v novém domově mizivá, vzhledem k jejich zdravotním, věkovým nebo psychickým handicapům, nezřídka to však bývá kombinace všech těchto faktorů.  Někteří z těchto psů nebo koček  jsou již  v útulku několik let a považují ho za svůj domov. Vzhledem k dlouhodobé péči, a rovněž jejich léčbě, je však třeba vysokých nákladů na tyto naše obyvatele, proto velmi uvítáme Vaši finanční pomoc.    


Pokud se rozhodnete podpořit virtuální adopcí některého z našich svěřenců, postupujte, prosím, následovně:


1) vyplňte všechny údaje v přihlášce, kterou naleznete zde,


2) zašlete přihlášku + Vámi darovanou finanční částku dle zvoleného způsobu.


Po obdržení platby zveřejníme Vaše jméno v seznamu virtuálních patronů na webu. Budeme Vás také pravidelně informovat o tom, jak se zvířeti daří a zasílat jeho fotky. Pokud budete chtít pejska či kočičku navštívit či mu (jí) poslat nějaké pamlsky, vše samozřejmě uvítáme.