Psí útulky

Psí útulek Bzová

Občanské sdružení Zvířecí pohoda

  • Země: Česká Republika
  • Region: Středočeský kraj
  • Okres: Beroun
  • Město/obec: Bzová
  • Adresa: Bzová 45

Jak nám můžete pomoci


Budeme moc rádi, když nás navštívíte. Když přijedete podrbat naše zvířecí svěřence za uchem, něco se o nich dozvědět, nebo využijete některou z našich aktivit, či si přijedete poslechnout naše přednášky.Vaše návštěvnost udržuje chod a smysl ekocentra Zvířecí pohoda. Finančně zvládnout chod ekocentra, zajištění krmiv a finančních prostředků na veterinární péči jsou záležitosti, které nám dávají zabrat více, než samotná každodenní péče o zvířata. Proto jsme velice vděčni za Vaši podporu.


Konkrétně nám můžete pomoci:


Venčení pejsků – naši pejsci jsou velmi kontaktní a procházkou po zdejší krajině jim uděláte velkou radost.
Dárkové poukázky – zakoupením dárkové poukázky pro Vaše blízké či známé, text
upravíme dle Vašeho přání – ukázka ZDE.
Adopce na dálku
– můžete sponzorovat konkrétní zvířátko a stát se tak jeho adoptivním rodičem. Více informací naleznete v sekci adopce na dálku.
Materiální dary
- můžete nám pomoci dary určenými pro naše zvířátka, jedná se například o granulovaná a konzervovaná krmiva, piškoty, pamlsky pro pejsky a koníky, suché pečivo, mrkvičku
- pro naše hendikepované koníky by nám pomohlo, kdybychom našli stálého nebo i jen jednorázového dodavatele sena za příznivou cenu. - velice nám také pomohou deky, obojky, vodítka a hračky.
Finanční dary
- Vašimi finančními dary nám kromě jiného nejvíce pomáháte zajistit veterinární péči pro hendikepované koně a opuštěné psy, kteří se k nám přijdou ve špatném zdravotním stavu.

Firemní sponzoring
- jsme nezisková organizace registrována na Ministerstvu vnitra.
Finanční či materiální sponzorské dary poskytnuté firmou přijímáme na základě sponzorské smlouvy. Částku si sponzor zahrne do odpisu z daní.


Velmi si vážíme jakékoliv pomoci, je pro nás velice důležitá.
Děkujeme Vám.