Psí útulky

Psí útulek Příbram - Lazec

Psí útulek Lazec

  • Země: Česká Republika
  • Region: Středočeský kraj
  • Okres: Příbram
  • Město/obec: Příbram - Lazec
  • Adresa: K Hájence 45

Jak nám můžete pomoci
Informace pro ty, kteří chtějí pejskům v útulku Lazec věnovat granulky.
Z důvodu předcházení zažívacích potíží u psů se přešlo v útulku Lazec na krmivo značky BRIT.


Pokud tedy chcete podarovat pejsky v našem útulku konkrétně granulemi, prosíme pouze o tyto granule, jiné nebudou přijímány. Častou změnou krmiva psi trpí zažívacími potížemi, kterým je třeba touto cestou předcházet.


Též granule s prošlým datem trvanlivosti nejsou vhodné, bohužel i ty do útulku najdou cestu a i když jsou pejsci odložení a bezprizorní, takovou stravu si jistě nezaslouží.
Děkujeme za pochopení


Venčení psů
Venčit pejsky můžete chodit v době od 10:00 do 16:30 každý den včetně víkendů a svátků.


Těžko říct, zda nazvat tento příspěvek prosbou nebo upozorněním, ale možná obojí sedí.


Venčení pejsků v útulku je činnost, která má být prospěšná hlavně samozřejmě pejskům. Někteří venčitelé ale bohužel přicházejí do útulku s tím, že chtějí vzít určitého psa a toto přání se snaží prosadit. Dle stanov k venčení je uvedeno, že psa vybere venčiteli zaměstnanec útulku. Někteří "atraktivnější" pejsci by v podstatě chodili ven několikrát denně a ti, kteří nejsou tak "atraktivní" by na procházku třeba nešli vůbec. I tito pejsci si ale zaslouží jít ven a užít si chvíli mimo kotec.


Pokud máte tedy vybraného konkrétního pejska a chcete na procházku pouze jeho, zavolejte nejdříve do útulku a domluvte si venčení předem.
Děkujeme za pochopení.