Služby pro psy

Školka a hotel pro psy a ostatní domácí mazlíčky

Psí hotely
  • Země: Česká Republika
  • Region: Olomoucký kraj
  • Okres: Prostějov
  • Město/obec: Kostelec Na Hané
  • Adresa: Revoluční 459

Základní myšlenkou psí školky je eliminovat samotu psů a dopřát jim pobyt v příjemném rodinném prostředí volně ve společnosti ostatních psů a s celodenní péčí pod odborným a školeným dohledem (letité zkušenosti se všemi druhy zvířat,více v sekci Osvědčení).


K dispozici mají pejsci svůj psí pokoj,kde si mohou hrát,odpočívat,lenošit na pelíšcích,chodit odtud na zahradu a každodenní dlouhé procházky,na přání majitele trénujeme poslušnost a různé dovednosti.Tím vším se jim snažíme co nejvíce a nejlépe zpříjemnit pobyt u nás,důraz klademe na jejich pocity a duševní potřeby (hračky,volnost,zábava ve smečce).Samozřejmostí je neustálý přísun čerstvé vody a krmení dle přání majitelů v odděleném prostoru.


Malí a menší pejsci jsou ubytováni a venčeni odděleně od větších,abychom zajistili jejich bezpečnost,pakliže si to majitel nepřeje jinak.


Všechna Vaše přání a požadavky týkající se Vašeho pejska vyslyšíme a rádi Vám v nich vyjdeme vstříc,je-li to v našich silách,chápeme,že každý pejsek je jiný a také zvyklý na něco jiného,ke každému pejskovi se chováme stejně hezky jako k našim vlastním.


Do školky chodí pejsci na kratší časové úseky,hotelem nazýváme péči o pejsky,kteří u nás tráví i noc,či delší časový úsek(dovolená majitele apod.)