Služby pro psy

Psí hotel - Karviná

Psí hotely
  • Země: Česká Republika
  • Region: Moravskoslezský kraj
  • Okres: Karviná
  • Město/obec: Karviná - Hranice
  • Adresa: Mickiewiczova 2014 / 84

Psí hotel nabízí celoročně pohlídání Vašeho pejska, kočky a jiných mazlíčků po dobu Vaší nepřítomnosti, nemoci či dovolené. Ubytujeme i agresivní, služební, hlídací psy, ale také i březí feny. O Vaše miláčky se postarají odborníci s 19 letou praxí v oblasti kynologie.


Psí hotel se nachází v pěkném a tichém prostředí u lesa. Pejsci jsou dvakrát denně venčeni na přilehlé louce. Venkovní kotce pro psy jsou zděné, ale také z železné konstrukce s navazujícím výběhem. Prostory pro psy jsou pravidelně desinfikovány.


Nabízíme také ubytování Vašeho miláčka přímo v domě, v jedné ze čtyř speciálních vytápěných místnostech. Místnosti jsou vybaveny psími hračkami a pelíškem.


Ubytovaným psům zdarma poskytneme tyto služby: podávání léků, česání. Krmivo používáme vysoce kvalitní, značky Acana, popřípadě Vámi dodané.


Zajistíme nejen dopravu zvířat a následné vrácení až k Vám domů, ale také dopravu Vašeho krmiva a kynologických potřeb.


Hotel zajišťuje kompletní kynologický servis. Veterinář je k dispozici 24 hodin denně.


K ubytování je nutné mít platný očkovací průkaz s vakcinací proti vzteklině, parvoviroze a psince. Pro pejska a jeho dobrou psychickou pohodu je vhodné, aby měl s sebou něco vlastního, jako je pelíšek či deka, na které je pach jeho vlastního domova (zejména, je-li v hotelu poprvé). Nezapomeňte na pevný obojek, nejlépe řetízkový.